Tilbake til Sandefjord Open 2013

Men`s Athletic Fitness:

1. Joseph Tekie, Team Tapout, Sweden
2. Jelani Ask, Team 24fitness, Norway
3. Shepol Barzan, Team Bodytech, Norway
4. Dennis Johansen, Kaliber Gym, Norway
5. Robin Flatin, Pro Gym Grenland kfk, Norway
6. Alexander Jeppesen, Team High Energy, Norway
7. Simen Tveter, Borg kfk, Norway
8. Christer Hagerup Nilssen, Kaliber Gym, Norway
9. Daniel Moy Helgesen, Pro Gym Grenland kfk, Norway
10. Christian Hockman, Team High Energy, Norway
11. Stig Martnes Thoresen, Team Sporty24, Norway

Women`s Athletic Fitness:

1. Cecilie Simensen, Team Obsessed, Norway

Women`s Debutant Bikinifitness:

1. Hena Kar, Geir`s fkk, Norway
2. Marie Laugen Johansen, Colosseum kk, Norway
3. Kristin Valen, High Energy, Norway

Women`s Bodyfitness åpen klasse:

1. Liri Krasniqi Team Toppform, Norway
2. Marianne Skåden Harald`s Gym, Norway
3. Siw Marie Engen, Kaliber Gym, Norway
4. Kristine Gunneng Team Sporty24, Norway(vant som debutant)
5. Charlotte Johansson Geir`s fkk, Norway
6. Heidi Karlsen Kaliber Gym, Norway

Women’s bodyfitness overall:

Liri Krasniqi Team Toppform, Norway

Women`s Bikinifitness åpen klasse:

1. Linn Helen Knutsen, Kaliber Gym, Norway
2. Hena Kar, Geir`s fkk, Norway
3. Lise Lott Halvorsen, Kaliber Gym, Norway
4. Christine Albertsen, Team 24Fitness, Norway
5. Asta Samanta Harsten, Kaliber Gym, Norway
6. Ann Kristin Steen, Geir`s fkk, Norway

Women`s Bikinifitness overall:

Linn Helen Knutsen, Kaliber Gym, Norway

Women`s Physique:

1. Madelene Hermansson, Nora Atletklubb, Sweden

Men`s Classic Bodybuilding:

1. Andreas Guldbrandsen, Hercules, Norway
2. Tuomas Kuronen, Pro Trainer Team Lahti, Finland
3. Utti Hietala, Team Mayor`s Helsinki, Finland
4. Frank Eksund, Kaliber Gym, Norway
5. Harald Andreassen, Team Performance, Norway

Men`s Debutant Bodybuilding:

1. Kim-Andre Gudbrandsen, Harald`s Gym, Norway
2. Koloyan Ivanov Dzhezher, Lillesand treningsstudio atlet klubb, Norway
3. Johnny Johansen, Team High Energi, Norway
4. Emmanuel Kevin, Team Sporty24, Norway
5. Jannis Kristensen, Pro Gym Grenland kfk, Norway
6. Richard F. Kampenhaug, Drammen kfk, Norway

Men`s Bodybuilding -90kg:

1. Thomas Askeland, Team Bodytech, Norway
2. Fredrik Spång, Team Tapout, Sweden
3. Hillary Nambwaya, Team Tapout, Sweden
4. Mats Ljung, Team MM Sports, Sweden
5. Øystein Lillesand, Lillesand treningsstudio atlet klubb, Norway
6. Kim Johnny Jenssen, 24Fitness, Norway
7. Sharam Daneshmand, Team Fitnessbutiken Borås, Sweden

Men`s Bodybuilding +90kg:

1. Andrzej Kolodziejczk, Aplauz Warzaw, Poland
2. Mark Nairn, Stavanger Fitness Team, Norway
3. Bartosz Guran Heros, Ustka Club, Poland
4. Børge Fagerli, Team Bodywork, Norway

Men`s Bodybuilding overall:
1. Thomas Askeland, Team Bodytech, Norway
2. Andrzej Kolodziejczk, Aplauz Warzaw, Poland
3. Kim-Andre Gudbrandsen, Harald`s Gym, Norway
4. Mark Nairn, Stavanger Fitness Team, Norway
5. Fredrik Spång, Team Tapout, Sweden
6. Andreas Guldbrandsen, Hercules, Norway

Leave a Comment