fbpx

Resultater Oslo Grand Prix 2014

Til forsiden oslo Grand Prix 2014

Women’s Athletic Fitness -165cm
1.  Marie Vagstad Eldring – Atletix Fitness Klubb – Norway
2.  Linda Brekke – Kaliber Gym Fkk – Norway
3. Camilla Anstensen – Team Fitness4u- Norway
4.  Maria Kolby Sonstad – Kaliber Gym Fkk -Norway
5.  Mai-Britt Fløan Øie – Kaliber Gym Fkk – Norway
6.  Synnøve Ulseth – Kaliber Gym Fkk – Norway

Women’s Athletic Fitness +165cm

1.  Stine Marie Løvoll – Team ToppForm – Norway
2.  Amanda Almroth – Team GymGrossisten -Sweden
3.  Lone Gilje – Partner Gym KFK – Norway
4.  Stina Mittermaier – Team Nutramino – Sweden
5.  Helen Wilhelmsson – Team Fairing – Sweden
6.  Nora Skånøy – Kaliber Gym Fkk – Norway

Men’s Athletic Fitness -178 cm

1.  Jim Kullenstjärna – Team Body Science – Sweden
2.  Erlend Brandtsegg – Kaliber Gym Fkk – Norway
3.  Robert A Berg -Team 24 Fitness – Norway
4.  Christian Aunan – Kaliber Gym Fkk – Norway
5.  Glenn Waksvik – Atletix Fitness Klubb – Norway
6.  Sigve Aastorp Tangen – Lasse’s Gym – Norway

Men’s Athletic Fitness +178 cm

1.  Jonas Aleksander Nilsen – Kaliber Gym Fkk – Norway
2.  Nicolai Christian Holthe – Team ToppForm – Norway
3.  Didrik Rommen Olsen – Team ToppForm – Norway
4.  Joseph Tekie – Gavelo Top Team – Sweden
5.  Wuttipong Halvorsen – Team Fitness4u – Norway
6.  Stian Schanche – Kaliber Gym Fkk – Norway

Overall Athletic Fitness Damer

Marie Vagstad Eldring – Atletix Fitness Klubb – Norway

Overall Atlhetic Fitness Herre

Jim Kullenstjärna – Team Body Science – Sweden

Women’s Body Fitness -163 cm

1. Maria Ebeltoft – Kaliber Gym Fkk – Norway
2. Lill Nikolaisen – Team ToppForm – Norway
3. Vilma Šalaševičiūtė – Team Tauras Gym – Lithuania
4. Jannike Rønnestad – Team Fitness4u – Norway
5. Arti Sharma Lopes – Team 24 Fitness – Norway
6. Heidi Charlotte Løvdal – Team 24 Fitness – Norway

Women’s Body Fitness -168 cm

1. Lisa Van Es – Team BodyTech Bergen – Norway
2. Stephanie Watson – Team 24 Fitness – Norway
3. Yvonne Hansen – Team ToppForm – Norway
4. Marianne Skåden – Harald’s Gym – Norway
5. Beathe Kristin Nordby – Team ToppForm – Norway
6. Deimante Slivinskaite – Team Tauras Gym – Lithuania

Women’s Body Fitness +168 cm

1. Sonata Ilijonskienė – Team Tauras Gym – Lithuania
2. Nina Furseth – Team 24 Fitness – Norway
3. Hugrun Arnadottir – Iceland
4. Gro Elisabeth Johansen – Team Obsessed – Norway
5. Rikke Kiraly – Team Kristina Dybdal – Denmark
6. Liselotte Krosvik – Team ToppForm -Norway

Women’s Body Fitness Master Open

1. Lisbet Hjartholm – Team BodyTech Bergen – Norway
2. Synnøve B. Belden – Team 24 Fitness – Norway
3. Nina Indset – Colosseum Kk – Norway
4. Annika Olsen – Harald’s Gym – Norway
5. Birgitte Moos – Moos Muscle Team – Denmark
6. Valeria Haugseth – Colosseum Kk – Norway

Overall Women’s Bodyfitness

1. Maria Ebeltoft – Kaliber Gym Fkk – Norway
2. Lisa Van Es – Team BodyTech Bergen – Norway
3. Lisbet Hjartholm – Team BodyTech Bergen – Norway
4. Sonata Ilijonskienė – Team Tauras Gym – Lithuania

Men’s Physique -178 cm

1. Alexander Myhrvold – Colosseum Kk – Norway
2. Law Shala – Team Scandinavian Nutrition – Sweden
3. Dennis Johansen – Kaliber Gym Fkk – Norway
4. Stian Lindblad – Team ToppForm – Norway
5. Reagan Kaziangani -Team 24 Fitness – Norway
6. Rudolf Skjeggerud – Team Sporty 24 – Norway

Men’s Physique +178 cm

1. Jelani Ask – Team 24 Fitness – Norway
2. Rashid Anwar – Harald’s Gym – Norway
3. Sverre Wiik – Team Obelix – Norway
4. Anders Myhrvang – Team 24 Fitness – Norway
5. Marshall Whiteway – Kaliber Gym Fkk – Norway
6. Tom Ivar Persen – Team 24 Fitness – Norway

Overall Men’s Physique

Alexander Myhrvold – Colosseum Kk – Norway

Men’s Classic Bodybuilding -180 cm

1. Darius Minkevicius – Team Tauras Gym – Lithuania
2. Marius Megelaitis – Team Progress Gym – Lithuania
3. Robert H Berg – Team Body Science – Sweden
4. Edmund Johansen – Team 24 Fitness – Norway
5. Thomas Hjelde Thoresen – Kaliber Gym Fkk – Norway
6. Bård Grongstad – Stavanger Fitness Team – Norway

Men’s Classic Bodybuilding +180 cm

1. Marc Skovsbøg – Team Busted – Denmark
2. Linus Carlén – Exhale Gym – Sweden
3. Kjetil Steiro Fimland – Team Live Fit Bergen – Norway
4. Roger Bakkeli – Team Fitness4u – Norway
5. Lars Fairing – Team Fairing – Sweden

Overall Men’s Classic Bodybuilding

Darius Minkevicius – Team Tauras Gym – Lithuania

Women’s Physique Open

1. Elena Stasiukyniene – Team Tauras Gym – Lithuania
2. Christine Risjord – Team Toppform – Norway
3. Christina Schwartz – Denmark

Men’s Bodybuilding -80 kg

1. Tomas Bendoraitis – Team Tauras Gym – Lithuania
2. Deme Laszlo – Team Olimp – Sweden
3. Rune Myhrvang – Team 24 Fitness – Norway
4. Mats Ljung – Team MM Sports – Sweden
5. Morten Vedøy – Team 24Fitness – Norway
6. Steffan Larsen – Team Toppform – Norway

Men’s Bodybuilding -90 kg

1. Fadel Alkhamisi – AA Elite Fitness Gym – Sweden
2. Andre Erik Thesen – Stavanger Fitness Team – Norway
3. Mindaugas Giedris – Team Tauras Gym – Lithuania
4. Marius Balazinski – Poland
5. Søren Olesen – Moos Muscle Team – Denmark
6. Egidijus Letkauskas – Team Progress Gym – Lithuania

Men’s Bodybuilding -100 kg

1. Linas Račas – Team Progress Gym – Lithuania
2. Ralph Decelis – Malta
3. Thomas Pihl Larsen – Denmark
4. Rasmus Rasmussen – Team Loaded – Denmark
5. Marius Jakubonis – Team Jega ir Grozis Gym – Lithuania

Men’s Bodybuilding +100 kg

1. Tomasz Bobrowski – Team Violetta Bydgoszcz – Poland
2. Lars Östling – Sweden
3. Piotr Sevcenko – VKFS Vilnus – Lithuania

Overall Men’s Bodybuilding

1. Tomas Bendoraitis – Team Tauras Gym – Lithuania
2. Tomasz Bobrowski – Team Violetta Bydgoszcz – Poland
3. Fadel Alkhamisi – AA Elite Fitness Gym – Sweden
4. Linas Račas – Team Progress Gym – Lithuania

Beste posør damer

Elena Stasiukyniene – Team Tauras Gym – Lithuania

Beste posør herrer

Andre Erik Thesen – Stavanger Fitness Team – Norway

Women’s Bikini Fitness -163 cm

1. Sandra Kjøsnes Jokic – Kaliber Gym Fkk – Norway
2. Linda Michelle Larsen – Team 24 Fitness – Norway
3. Caroline Aspenskog – Team SixDeuce – Sweden
4. Laura Klimaviciene – Team Tauras Gym – Lithuania
5. Maiken Stinnerbom – Kaliber Gym Fkk – Norway
6. Karoline Kjærnes – Team ToppForm – Norway

Women’s Bikini Fitness -168 cm

1. Silje Eriksen – Harald’s Gym – Norway
2. Paola Jepez – Team ToppForm – Norway
3. Julie Schive Hovde-Hagen – Kaliber Gym Fkk – Norway
4. Linn Tiller – Kaliber Gym Fkk – Norway
5. Ingrid Avelsgaard – Team 24 Fitness – Norway
6. Rasa Selemonavičiūtė – Team Progress Gym – Lithuania

Women’s Bikini Fitness +168 cm

1. Jannicke Hustad – Kaliber Gym Fkk – Norway
2. Stine Tangen Knutsen – Kaliber Gym Fkk – Norway
3. Christina Sjursen – Team BodyTech Bergen – Norway
4. Svanhild Karlsrud – Harald’s Gym – Norway
5. Gerda Mekunaite – Hercules Fkk – Norway
6. Lea Skaten – Team BodyTech Bergen – Norway

Overall Women’s Bikini Fitness

1. Sandra Kjøsnes Jokic – Kaliber Gym Fkk – Norway
2. Silje Eriksen – Harald’s Gym – Norway
3. Jannicke Hustad – Kaliber Gym Fkk – Norway