fbpx

Resultater Oslo Grand Prix 2013

 

Tilbake til Oslo Grand Prix Finale

 

Women’s Athletic Fitness -163 cm

1. Tonje Borge Istad – Gympartner Fitnessteam
2. Thea Parcon Endre – Team Performance
3. Hilde Pettersen – Atletix

Men’s Athletic Fitness -175 cm

1. Robert Berg – Team 24fitness
2. Christer Hagerup Nilsen – Kaliber FKK
3. Lars Morten Myran – Kaliber FKK
4. Kenneth André Arvesen – Atletix
5. Steffen Spro – Team Performance
6. Marcus Sjøstedt – Team Fitness Lifestyle

Women’s Athletic Fitness +163 cm

1. Janne Moland – Team Sporty24
2. Aslaug Lia Pettersen – Atletix
3. Anita Monsen – Harald’s Gym
4. Lone Gilje – Partner Gym
5. Stine Moen Nilsen – Team Performance
6. Silje Guttulsrud – Drammen KFK

Men’s Athletic Fitness +175 cm

1. Christian Egner – Partner Gym
2. Joachim Fresvik – Team Performance
3. Joseph Tekie – TeamTapoutsweden
4. Jelani Ask – Team 24fitness
5. Simen Tveter – Borg KFK
6. Giedrius Abeciunas

Overall Athletic Fitness Women

Janne Moland

Overall Athletic Fitness Men

Christian Egner

Men’s Classic Bodybuilding -180 cm
1. Mouhamad A. Ali – A-Team – Denmark
2.Ole Bak Jensen – Team Nutriworld – Denmark
3. Andrè Thobro Pedersen – Team 24Fitness – Norway
4. Andreas Gulbrandsen – Hercules FKK – Norway
5. Aidas Grybauskas – Lithuanian
6. Martin Lagström – Team Energy Fys – Sweden

Men’s Classic Bodybuilding +180 cm
1. Vytautas Tarasevičius – Lithuania
2. Daniel Paterson – Stavanger Fitnessteam – Norway
3. Karamjit Singh – Team 24Fitness – Norway
4. Stein Ove Salvesen – Borg KFK – Norway
5. Lars Fairing – Team Fairing – Sweden
6. Harald Andreassen – Team Performance – Norway

Women’s Physique Open Class
1. Kristina Dybdahl – Loaded Icons – Denmark
2. Madelene Hermansson – Nora Atletklubb – Sweden
3. Vibeke Maya Austria – Harald’s Gym – Norway
4. Rita Helèn Immerstein – Team High Energy – Norway

Men’s Classic Bodybuilding Overall

Mouhamad A. Ali – A-Team – Denmark

Women’s Bikini Fitness -163 cm
1. Jeanette Elstad – Harald’s Gym – Norway
2. Marit Heimdal – Kaliber Gym FKK – Norway
3. Veronica Austrheim Nøttveit – Team LiveFit – Norway
4. Linda Michelle Larsen – Team 24Fitness – Norway
5. Tanja Tveit – Harald’s Gym – Norway
6. Elisabet Kallset – Kaliber Gym FKK – Norway

Women’s Bikini Fitness -168 cm
1. Cathrine Danielsen – Team Bodywork – Norway
2. Gabriella Sporrefelt – Partner Gym – Norway
3. Greta Lebedeva – Lithuania
4. Veronica Dalsnes – Kaliber Gym FKK – Norway
5. Ida Birgitte Reberg – Kaliber Gym FKK – Norway
6. Inga Hrönn Ásgeirsdóttir – Team Toppform – Norway

Women’s Bikini Fitness +168 cm
1. Nina Gjengaar – Harald’s Gym – Norway
2. Sandra Syčiova – Lithuania
3. Catharina Wahl – Harald’s Gym – Norway
4. Linda Petursdottir Simonsen – Kaliber Gym FKK – Norway
5. Cathrine Kråkøy – Team Toppform – Norway
6. Linn Helen Knutsen – Kaliber Gym FKK – Norway

Women’s Bikini Fitness Overall

Nina Gjengaar – Harald’s Gym – Norway

Men’s Bodybuilding -80 kg
1. Mats Ljung – Team MM Sports – Sweden
2. Jones Martinsen – Team 24Fitness – Norway
3. Anders Lundgren – Team Tapout Sweden – Sweden
4. Jan Vidar Berg – Borg KFK – Norway
5. Espen Ulriksen – Borg KFK – Norway
6. Mats Erik Rosvold – Harald’s Gym – Norway

Women’s Bodybuilding Open Class
1. Lisbeth Grape – Team Proteinbutiken – Sweden
2. Alina Čepurnienė – Lithuania
3. Lena Hedblad – Team Reform – Sweden
4. Anita Hellerud – Colosseum KK – Norway

Men’s Bodybuilding -90 kg
1. Samir Troudi – Team 24Fitness- Norway
2. Niro De La Rua – Sweden
3. Mindaugas Giedris – Lithuania
4. Habib Hanif – Team Jan Moos – Denmark
5. Andrius Truskauskas – Lithuania
6. Faisal Ashkanani – Kuwait

Men’s Bodybuilding -100 kg
1. Peter Lagermand – Loaded Icons – Denmark
2. Mark Nairn – Stavanger Fitness Team – Norway
3. Arne Lundell – Team Gymgrossisten – Sweden

Men’s Bodybuilding +100 kg
1. Andrzej Kolodziejczyk – Team Aplauz Warsaw – Poland
2. Deividas Dubinas – Lithuania
3. Richard Olsson – Team ReFORM – Sweden

Men’s Bodybuilding Overall

1. Peter Lagermand – Loaded Icons – Denmark
2. Samir Troudi – Team 24Fitness- Norway
3. Andrzej Kolodziejczyk – Team Aplauz Warsaw – Poland

Women’s Body Fitness -163 cm
1. Liri Krasniqi – Team Toppform – Norway
2. Vilma Šalaševičiūtė – Lithuania
3. Julie Oftedal – Kaliber Gym FKK – Norway
4. Lill Nikolaisen – Harald’s Gym – Norway
5. Maria Ebeltoft – Kaliber Gym FKK – Norway
6. Anja Yvonne Nilsen – Harald’s Gym – Norway

Women’s Body Fitness -168 cm
1. Mette Ulseth – Team Performance – Norway
2. Eleonore Eriksson – Team Gymgrossisten – Sweden
3. Marianne Skåden – Harald’s Gym – Norway
4.indy Lundsrud – Team Sporty24 – Norway
5.herese Finstad – Partner Gym – Norway

Women’s Body Fitness +168 cm
1. Mette Stensland – Team 24Fitness – Norway
2. Sonata Ilijonskienė – Lithuanian
3. Frida Bålefalk – Team Better Bodies – Sweden
4. Marita Louise Strømmen – Team Obsessed – Norway
5. Heidi Karlsen – Kaliber Gym FKK – Norway
6. Alexandra Reitan – Harald’s Gym – Norway

Women’s Body Fitness Overall

1. Mette Ulseth – Team Performance – Norway
2. Mette Stensland – Team 24Fitness – Norway

Beste posør dame
Lisbeth Grape – Team Proteinbutiken – Sweden

Beste posør herre
Mouhamad A. Ali – A-Team – Denmark

Tilbake til Oslo Grand Prix Finale